با 6 قدم در گوگل سایتز سایت خود را به صورت رایگان بسازید

13آوریل - توسط behinesaz - 0 - در طراحی وب سایت مقالات اموزشی

گوگل سایتز به شما این امکان را می دهد که سایت رایگان بسازید در این سایت هاست و میزبانی نیز رایگان است و در اختیار کاربران قرار گرفته است. با این روش و خدمت گوگل که ناشناخته مانده بود در حالی که امکان بسیار ارزشمندی است و شما را از نیاز به طراح وب سایت و برنامه نویس و یا هر چه مربوط به طراحی وب سایت است بی نیاز کرده و شما خودتان می توانید به طور رایگان وب سایت داشته باشید.هم چنین امکان قرار دادن فیلم و عکس و موسیقی و برنامه و سایر فایل های مدنظرتان برای شما فراهم شده است که می توانید آن ها را بر سایت خود قرار دهید.

نکته بسیار جالب در این خدمت گوگل به کاربران خود این است که دارندگان این وب سایت می توانند مدیریت نمایش آن را در دست بگیرند و آن را برای عموم و یا تعدادی از کاربران خاص خود نمایش دهند.

حجمی که گوگل سایتز با پهنای نامحدود در اختیار شما قرار می دهد 100 مگا بایت است که می توانید به خوبی از آن بهره ببرید این سایت می تواند برای هر هدف مورد نظر شما از جمله فروشگاهی و اطلاع رسانی و … توسط خودتان طراحی شود.

با وارد شده به لینک زیر می توانید از آموزش کامل Google sites به زبان فارسی بهره ببریدو سپس وارد آدرس  sites.google.com شوید.

https://sites.google.com/site/googelsites/home/1

نوین آی تی